Kontakt

690 690 097         e-mail: sklep@bednarek-beauty.pl 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

KRIOLIPOLIZA

Zabieg kriolipolizy zamienia trójglicerydy tkanki tłuszczowej w niskich temperaturach w ciało stałe.

Zaawansowana technologia powoli zamraża komórki tłuszczowe nie szkodząc otaczającym tkankom,likwidując niechciany nadmiar tkanki tłuszczowej. Wymrożone komórki tkanki tłuszczowej są następnie eliminowane z organizmu poprzez naturalne procesy metabolizmu.

LIPOSUKCJA ULTRADZWIĘKOWA

Bezpośrednie uderzenie fali ultradźwiękowej powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe pękają, tkanka tłuszczowa staje się bardzie upłynniona i łatwiejsza do wydalenia z organizmu w procesie metabolizmu. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej doskonale sprawdza się w walce z cellulitem.

RADIOFREKWENCJA RF

Inaczej Fale radiowe są rodzajem fali elektromagnetycznej wysokiej częstotliwości, która przenika przez skórę i tkankę podskórną tworząc ciepło 50-70'C. Ciepło wytwarzane z RF przywraca odbudowę sprężystości włókien kolagenowych co z kolei przyczynia się do lepszej gęstości i jędrności powierzchni skóry.

LIPOLASER

Polega on na rozpuszczaniu złogów tłuszczu znajdujących się w górnych warstwach skóry. Energia emanująca z lasera (650nm)  rozbija komórki tłuszczowe, tworząc "oleisty materiał". Substancja ta jest naturalnie eliminowana przez procesy trawienne., co prowadzi to do trwałej utraty tłuszczu.

Wnika w powierzchnię skóry i stymuluje błony komórek tłuszczowych, zmieniając ich przepuszczalność:

-komórki tłuszczowe zmniejszają swój całkowity rozmiar,

-tłuszcz wewnątrzkomórkowy jest uwalniany,

-tkanka tłuszczowa zaczyna uwalniać się z rozerwanych błon komórkowych i do przestrzeni śródmiąższowej, gdzie stopniowo zostaje wydalana przez naturalne funkcje metabolizmu człowieka,

-bez szkodliwych efektów fizjologicznych.

Proces ten powoduje utratę wagi oraz obwodu u pacjentów. Uszkodzenie naczyń krwionośnych i związane z nimi ryzyko fizyczne są jest niemal że niemożliwe, a czas powrotu do normalnego funkcjonowania jest natychmiastowy!

Uważa się również, że sam laser jest ważny w pobudzeniu produkcji kolagenu, co wzmacnia strukturę skóry.

KRIOLIPOLIZA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl